Bentley vergiye kurban gitmiş ve Boston’da merasim Miami’de tatil

Bentley vergiye kurban gitmiş ve Boston’da merasim Miami’de tatil

İşadamı Kemal Gülman, üst kısmına titrediği eşi Feryal Hanım’a harika bir ‘Anneler Bugünü’ armağanı almış! Dilden dile konuşulan hediye; 2009 model Jaguar araba. Kemal Beyefendi, Jaguar’ın Sovereign modeli meydana gelen, ‘FK’ plakalı arabaya 136 bin Avro ödemiş. Mutluluktan havalara uçan Feryal Hanım, arka koltuğuna kurulduğu otomobiline inşallah daima iyi günlerde biner. bu sırada Kemal Beyefendi’in asıl aklından geçtiğimiz, eşine Bentley almakmış. Hatta 313 bin Avro’luk Bentley’in kaporasını da yatırmış. Fakat altı litrelik Bentley’in senelik motorlu taşıtlar vergisinin 14 bin 220 TL meydana geldiğini yardım talep etti, tercihini senelik vergisi 5 bin 539 TL meydana gelen Jaguar’dan yana kullanmış! Okumaya devam et “Bentley vergiye kurban gitmiş ve Boston’da merasim Miami’de tatil”

Kendinden 13 yıl minik sevgili buldu

Kendinden 13 yıl minik sevgili buldu

Ünlü oyuncu Hande Ataizi, biten kritik ilişkilerinin sonrasında teselliyi ‘çıtır’ erkeklerde arıyor anlaşılan! Hatırlarsanız Ataizi, 24 saat evli kaldığı Fethi Pekin’in sonrasında, kendisinden 6 yıl minik Yiğit İncekara ile flört etmişti. İncekara ile ilişkisinin bir gecelik aşk niyetiyle başladığını itiraf eden Ataizi, Yiğit ile iki yıl flört etmişti. Evlenme tasarıları yaptığı 1.5 senelik sevgilisi Philippe Amram aşkı da hakkın rahmetine kavuşunca, Hande yeniden teselliyi bir çocuk erkekte bulmaya hüküm vermiş! Üstelik ismin Can Eren meydana geldiğini öğrendiğim bu seferki çıtırıyla Hande’nin aralarında tam 13 yıl farklılık var!!! Okumaya devam et “Kendinden 13 yıl minik sevgili buldu”

SEVGİLİSİ EK OLARAK YENİ BOŞANMIŞ

SEVGİLİSİ EK OLARAK YENİ BOŞANMIŞ

Aile şirketi Deriş Patent ve Marka’da personel Kerim ile Yağmur aşkının temelleri, Ralf Tezman ile Sanem Kardıçalı’nın geçtiğimiz ay İzmir’deki nişan merasiminde atılmış. Fakat sevinçli mesut bir ilişki hayatını sürdüren aşıklar, her nedense ilişkilerini saklamayı seçim ediyor! Üstelik yakalanmamak ve ilişkilerini ek olarak huzurlu yaşayabilmek amaçlı bir ayda iki kez yurtdışına (Paris ve Cenevre) tatile gitmişler. Niçin bu civarı gizliyorlar diye düşünürken bir ayrıntı ek olarak öğrendim. Yağmur’un yepyeni beyaz süvari prensi oysaki dulmuş! Kerim Destekçi, 5 senelik eşinden eylül ayı içinde ayrılmış. Ek Olarak, ‘taze bir dul’ meydana gelen Kerim, Yağmur’la boy göstermekten, Yağmur da dul bir sevgilisi meydana geldiği amaçlı annesi Türkan Şoray’ın reaksiyonundan çekiniyor herhalde!!! Okumaya devam et “SEVGİLİSİ EK OLARAK YENİ BOŞANMIŞ”

İstanbul’un elitlerini ağlattı

İstanbul’un elitlerini ağlattı

Karadeniz kadınlarının Yorucu hayatını ifade eden ‘İfakat’ isimli belgeselin İstanbul’da yapılmış olan galasında duygusal anlar yaşandı. Belgeseli görmeye iştirak eden sosyetenin populer adları gözyaşlarını tutamadı.Gazeteci Orhan Tekeoğlu Karadeniz kadınlarının çetin tabiat koşullarındaki Yorucu hayatını ifade eden bir belgesel çekti ve elitler işte bu belgeselin galası amaçlı CRR’deydi. Orhan Tekeoğlu’nun, 1991’de Karadeniz’de iki kızıyla beraber bir yaylada öldürülen İfakat’a ithafen ‘İfakat’ isimiyle çektiği belgeseli rastlamak amaçlı iştirak eden İstanbul’un elitleri duygusal anlar yaşadı. Okumaya devam et “İstanbul’un elitlerini ağlattı”

ANTİKA ÜZERİNE KONFERANSLAR

ANTİKA ÜZERİNE KONFERANSLAR

Monik Hanım, sert kaideleri meydana gelen bir ailede büyüdüğü amaçlı esasında yaşama geç başlamış. Belki de bu sebeple bu civarı rengarenk, bu civarı yüklü ve bu civarı dolu dolu bir hayat sürdü. Adeta açığı kapatmak istercesine, arkadaş edindi, dünyayı gezdi, davetler verdi, sanatı öğrendi, antika uzmanı oluyor, eleştirmenlerden daha çok sinemayı izledi, bol bol da okudu ve en fazla da arkadaş biriktirdi. Onun en yakın arkadaşları içinde pekçok da genç vardı. Şaka değil, dostlarının çocuklarıyla arası o civarı iyiydi ki, çocuklar arkadaşları içinde Mo’yu da sayardı. Çocuklar onla beraber hasbihal etmeye, oyun oynamaya, şakalar inşa etmeye bayılırdı. Genç doğum Okumaya devam et “ANTİKA ÜZERİNE KONFERANSLAR”

İşte Özyeğin’in Çin’deki ALIŞVERIŞ MERKEZI’si

İşte Özyeğin’in Çin’deki ALIŞVERIŞ MERKEZI’si

Dünyanın en zengin 250 işadamı aralarında meydana iştirak eden Hüsnü Özyeğin, Romanya’yı fethettikten ardından iki sene önce de rotayı Çin’e çevirmişti. Özyeğin’in Turkmall ile partner Çin’de kurduğu Star Mall Group, 2 milyar dolar yatırımla 10 tane alım satım merkezi inşaatına soyunmuştu. Özyeğin, 2011’de açmayı planladıkları Çin’deki önce gayrimenkul yatırımı Shanyang Plaza’nın tanıtımı amaçlı evvelki zaman sahibi meydana geldiği Swissotel’de, Türk perakendecilere iftar çağrısı verdi. Abdullah Kiğılı, Turgut Toplusoy, Süleyman Orakçıerkek çocuğu, Rıfat Elhadef, Sinan Öncel ve Emil Güzeliş alım satım merkezi ile ilgili bilgi almak amaçlı davete iştirak eden isimlerdendi. Okumaya devam et “İşte Özyeğin’in Çin’deki ALIŞVERIŞ MERKEZI’si”

SANDALYE İLE SALDIRMIŞLAR

SANDALYE İLE SALDIRMIŞLAR

Kosifler’in Türkçe konuşmasına daha bir sürü dayanamayan grup, ayağa kalkıp masalarına yürümüş. Ne meydana geldiğini anlayamadan da bir tanesi Süleyman Kosif’e sandalye ile saldırmış. Süleyman Beyefendi ve dostları kaba kuvvetle yanıt vermek mahaline güvenlik birimlerine başvurup yakıntıcı olmuş. Bu sırada öğrenmişler ki, kendilerine saldıranlar Ermeni’ymiş. Başka Bir Deyişle ırkçı bir saldırıya maruz kalmışlar. Türklerle Ermeniler aralarında sulh rüzgarları estirilmek amaçlı gayret harcanırken halen bu şekilde haddini bilmezlerin çıkması ne kötü!!!! bu sırada Süleyman Beyefendi’in, hem bir torun sevinci hem bir bayram tatili kursağında kalmış.
Sosyete kulislerinde bugünlerde en bir sürü konuşulan konu; Kosifler Araba Idare Heyeti Başkan Yardımcısı Süleyman Kosif’in New York’ta ırkçı bir saldırıya uğraması. Bu durum belki inanması kolay değil şayet gerçek! Bayram Okumaya devam et “SANDALYE İLE SALDIRMIŞLAR”

Ailesi affetmiş

Ailesi affetmiş

Yaşantısı sebebiyle serisinin öfkesini üst kısmına çeken Sadıka Sabancı aileden aforoz edilmiş; aldığı itinalı maaş da kesilmişti. Bu yüzden uçan kuşa borç yapan Sadıka Hanım, tefecilere dahi kolunu kaptırmıştı! Borçlarını ödeyebilmek amaçlı, Asal Holding’deki paylarını ve paralarını alabilmek yerine ailesini de mahkemeye vermişti! Aylardır sırra kadem basan ve alacaklılarının peşinde koştuğu Sadıka Hanım’ın babası ve annesi Şevket-Hayırlı Sabancı çifti ile tekrar barışmasının olası olamayacağı konuşuluyordu. Zoru başarmışlar; Şevket-Hayırlı Sabancı çifti, bizzat kendilerini mahkemeye dahi verici kızlarını affetmiş… Okumaya devam et “Ailesi affetmiş”

Bacakları geceye damgasını vurdu

Bacakları geceye damgasını vurdu

Sosyetenin ‘ikoncan’ı Eda Taşpınar, aldı başını gidiyor! Sosyetik davetlerde giydiği sıra dışı kıyafetleriyle ismini duyuran Taşpınar’ın; tv yazılımı, köşe yazarlığı, dans yarışması derken şöhreti sosyeteyi aştı ve reklam yıldızı olup çıktı. Pekçok markanın reklamında boy gösteren Taşpınar, şimdi Braun’u da portföyüne ilave etti. Braun’un indirilmeye çıkardığı yepyeni ürününün marka sözcüsü meydana gelen Eda Taşpınar, ürünün lansmanını da harika bir partiyle inşa etti. ‘Braun Unzip Your Legs’ isimiyle El Beso’da tertip eden partiye sosyetik adlar akın etti. Okumaya devam et “Bacakları geceye damgasını vurdu”

BİENAL PROGRAMI YAPTILAR

BİENAL PROGRAMI YAPTILAR

İş dünyasının en mühim isimlerini, cemiyet yaşamının en elit simalarını ve modern sanatın mühim temsilcilerini buluşturan davette, 13 Kasım’a civarı sürecek meydana gelen ve çoğalış Avrupa’nın en mühim bienalleri aralarında ismi geçen 12. İstanbul Bienali’nde bulunan sanatçılar ve yapıtları ile ilgili haber de verildi.
Davetliler de, bu veriler ışığında anında orada kendilerine bir bienal yazılımı hazırlayıp kesinlikle rastlamak talep ettikleri sergileri not aldı. Elitler, bu çağrı yardımıyla zanaat dolu sohbetler beraberinde huzurlu bir gece geçirdi. İstanbul’un elitleri, geçen haftayı sanatsal etkinliklerde sosyalleşerek geçirdi. Okumaya devam et “BİENAL PROGRAMI YAPTILAR”