Uyarıyoruz! Balat sahilinde yıkım an meselesi

Uyarıyoruz! Balat sahilinde yıkım an meselesi

Yolu Balat sahiline düşenler, gördükleri görüntü karşısında şaşkına dönüyor. Ne Türlü şaşırmasınlar! İşte fotoğraflar ortada… Kıyı şeridinde, bisiklet yarışı yöntemini da içerisine meydan beton meydan çökmüş vaziyette. Denize gerçek kırılma öyle derin ki arkadaki yeşil sahaya kadar uzanıyor. Ve inanılmaz şayet kıyı aylardır bu takdirde. Başka Bir Deyişle sahilin tamamıyla denize gömülmesi an sorunu şayet hiçbir görevli bu manzarayı görmüyor! Hatta de uyarmamıza rağmen…
Şikayet Hattı’na iştirak eden “Balat sahili çöktü, birinin denize azalması an meselesi” iletilerinin sonrasında arkadaşlarımız nefesi Balat’ta aldı ve bu gördüğünüz kareleri çekti, etraf sakinleriyle, tekne çalışanlarıyla sohbet etti.

Sahildeki teknelerin çalışanları, “Geçen yazdan beri burası bu takdirde. Tahmini 10 aydır beton meydan denize çökmüş vaziyette. Öncesinde bir savunma bandı vardı ancak kırıldı. Hemen, vatandaşın sahile girişini engelleyecek rastgele bir tedbir yok. Çoluk genç buraya gelebilir. Görevliler ne bekliyor? Betonun tamamıyle yıkılıp çocukların denize düşmesini mi? Birden Çok ay öncesinde biri denize düştü, teknelerde bulunanlar yardımıyla kurtuldu”diyerek sahile müdahale edilmemesine başkaldırı etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir