Q7’yi aradılar

Q7’yi aradılar

İlk 20 dakikada Beşiktaş, Talisca ve Babel ile Trabzon defansını tehdit etti ve bu ikili bir sürü kalifiye bir gole imzasını attı. Trabzon ön liberosu Onazi’nin birinci misyonu rakibin golcü arkası, ofansif ortada alanını muayene altında tutmaktı şayet Nijeryalı, daima Talisca’ya uzak kalarak yer seçemedi. Trabzon esasen pratik top kaybeden kimi… Bu yüzden de Negredo’nun düşük performansına ve Medel’in bir sürü berbat oynamasına nazaran sorunlar yaşadılar.
Beraberlik golünü erken bulmaları ise en azından sıkı uğraş etmeleri amaçlı kendilerine maneviyat olarak imkân hazırladı.İkinci devrede Haysiyet Çiçek, gerekli olan hamleyi inşa etti. Medel’i çıkarıp Necip’i ortada alana aldı. Gökhan Gönül’ü de sağ beke monte etti. Hazırlıklı olmasa da Gökhan’ı sağ beke alması gerçek karardı. Yeniden Haysiyet hocanın gerçek bir hamlesi vardı ve Negredo’nun mahaline Cenk’i oyuna aldı. Ardından muhteşem bir Lens

golü izledik. Çoğalış Beşiktaş rahatlamıştı.
Tabii noksan oyuncuları, hem bir de hafta içinin yorgunluğu nedeni ile oyunu geride onay edip kontratak tasarılarını işlerliğe koymaları gerekiyordu ve bu stratejisi uyguladılar.Bu arada Fabri’den iki mühim kurtarış geldi. Ardından mücadelenin kırılma hatıranı izledik. Bir Sürü harika golün sahibi Lens, müthiş bir deparla rakibini geçti şayet zoru yapıp tam olarak pozisyonu kaçırdı. Bundan anında ardından da Rodallega’nın golü geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir