Çağlayan Adliyesi’nde bu sabah ipler kopacak

Çağlayan Adliyesi’nde bu sabah ipler kopacak

14 Ekim 2016’da eşine boşanma davası açan Şener, ilki 27 Ocakta 2017’de olmak üzere, altı defa hakim karşısına çıkmış, 19 Ocakta’taki 7. duruşmada boşanabilmişti.Şener, dava dosyasında bir sürü tam olarak deliller meydana gelmesine nazaran mahkemenin ‘şiddetli geçimsizlik’le boşanmasına hüküm verdiği davayı, ‘zina’ sebebiyle boşanması gerektiğini iddia edip Yargıtay’a taşımaya hüküm vermişti.Şener; bu sabah ise, evliliğinin sona ermesine sebep olduğunu öne sürdüğü Edwina Sponza ile mahkemede hesaplaşacak.
Eşine zina ve aldatma, haysiyetsiz hayat sürme iddiasıyla dava açan Demet Şener;

İbrahim Kutluay’ın yasak aşk içerisinde bulunduğu, kendisini mağdur eden Edwina Sponza’ya da 500 bin liralık maddi-manevi tazminat davası açtı. İşte bu sabah Çağlayan Adliyesi’nde bu dava görülecek.
Duydum ki Demet Şener, “Ben boşandım, onları da boşatacağım!” dediği öne sürülen Edwina Sponza’nın özel şoförüyle gönderdiği, içerisinde yazışmalar, fotoğraflar meydana gelen kanıtları mahkemeye sunmuş.Deliller içinde, “Ben öyle bir birşey yapmadım” diyen Edwina Hanım’ın sürücüsünün üç defa Şener’in çocuklarıyla içerisinde bulunduğu haneye geldiğine konusunda video fotoğrafları de varmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir