3 Şubat’ta evleniyorlar

3 Şubat’ta evleniyorlar

Dedeman Holding Idare Heyeti Başkanı Murat Dedeman ile Sevda Zengin’in tahmini 20 yıl öncesinde küllenen aşklarının yine alevlendiğini önce bu köşede okumuştunuz.Çiftle alakalı, dinamit bir haberim daha var… Yıllarca birbirlerini görmeyip yaz en başında tekrar flört etmeye başlayan aşıklar, 20 yıl daha sonra da olsa vuslata ermeyi başaracak.
Evet, hata okumadınız.Murat Dedeman, uğruna 2004’te 30 senelik eşi Şanver Hanım’dan ayrılmış, kızı Satin’in annesi Ukraynalı sevgilisi Olga Shylova’dan da, Sevda Zengin amaçlı ayrılmıştı.Murat Beyefendi, Şanver Hanım ile evli meydana geldiği senelerde yasak aşk içinde bulunduğu fakat kalbine gömdüğü Sevda Zengin ile nikah masasına

oturuyor.
Aradan seneler geçmesine nazaran Murat Dedeman’ı hiç unutmadığını söyleyen Sevda Zengin, 20 yıl bekledikten daha sonra 3 Şubat’ta muradına erecek. Gelinliğini Gülşah Saraçoğlu’na diktiren Sevda Hanım ile Murat Beyefendi, Gayrettepe’deki Dedeman Oteli’nin roof’unda, yakın arkadaş ve akrabalarının şahitliğinde ‘Evet’ diyecek. 20 yıl daha sonra birbirlerine kavuşan aşıklar, inşallah tekrar hiç bölünmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir