Aşk orucu uzunca sürmedi

Aşk orucu uzunca sürmedi

Popstar’ın bu seneki sunucusu Burcu Esmersoy’un kendisine yepyeni bir beyaz süvari prens bulduğunu öğrendim!Uzun zaman flört ettiği Cem Alper’in ihanetine uğradıktan ardından Acun Ilıcalı’nın sağ kolu Esat Yontuç’la aşk hayatını sürdüren Esmersoy’un bu ilişkisi de Geçen yıl sonu hakkın rahmetine kavuşmuştu! Aşk orucu birçok de uzunca sürmeyen Esmersoy’un herkeslerden sakladığı yepyeni beyaz süvari prensi, Santa Farma İlaç Endüstri A.Ş’nin patronu Sami Kiresepi.
Sami Beyefendi, tanınmış kişilerin yoga hocası olarak bilinen, 4 senelik eşi Alexis Nina Kiresepi’nin kendisine açtığı 12 milyon TL tazminat talepli boşanma davasıyla gündeme gelmiş; gazetelerin üçüncü sayfalarını süslemişti!

Fakat, Alexis Hanım’ın isteği, ‘Eşi ve ailesine saygısızca davrandığı’ gerekçesiyle reddedilmiş; Sami Beyefendi yalnızca maaş 5 bin TL nafaka ile boşanmıştı.
Esmersoy ile Kiresepi’nin aşkı ne zaman başladı bilmiyorum ama çiftin bir sürü sevinçli meydana geldiği konuşuluyor.Amerika asıllı eşi ile mukassi günler içinde bulunduğu konuşulan Sami Beyefendi, istediği huzuru Esmersoy’da bulmuş.İlişkilerini gözlerden ırak hayatını sürdüren aşıklar; bakalım ne zaman el ele arz-ı endam eyleyecekler?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir