Abdi İpekçi’nin yepyeni Fransız’ı

Abdi İpekçi’nin yepyeni Fransız’ı

Abdi İpekçi Caddesi’nde hemen yan yana dizilen hayat markalarına bir yenisi ek olarak eklendi.Vakko, Ülkemiz temsilciliğini yaptığı dünyaca populer Fransız sofra aksesuvarları markası Christofle’ın 2. mağazasını Abdi İpekçi’de açtı.Vakko Holding Idare Heyeti Başkanı Cem Hakko, açılış amaçlı bir çağrı verdi. Christofle Idare Heyeti Başkanı Thierry Oriez’in de Fransa’dan gelip ev sahibi sıfatıyla katıldığı davete, İstanbul’un elitlerinden bir sürü elit adlar katıldı.
Thierry Oriez, bizim elitlerden ve şıklıklarından bir sürü etkilendi.Cem Hakko ile hayat dostu Ronit Gülcan, her vakitki

benzeri davetlilerini en güzel biçimde ağırladı.Christofle’un en sadık müşterileri meydana gelen çağrılılar, Cem Hakko-Ronit Gülcan çiftine ‘hayırlı olsun’ deyip bir zaman sohbet ettikten ek olarak sonra mağazayı bulguya çıktı. 1830’da kurulan markanın, Fransız şıklığını yansıtan gümüş çatal bıçak, kristal ve porselen takımlar, sehpa örtüleri benzeri binlerce çeşitten meydana gelen mahsulleri incelediler.Bu arada ‘gelmişken elim boş dönmeyeyim’ deyip alım satım yapanlar da gözümden kaçmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir