BİENAL PROGRAMI YAPTILAR

BİENAL PROGRAMI YAPTILAR

İş dünyasının en mühim isimlerini, cemiyet yaşamının en elit simalarını ve modern sanatın mühim temsilcilerini buluşturan davette, 13 Kasım’a civarı sürecek meydana gelen ve çoğalış Avrupa’nın en mühim bienalleri aralarında ismi geçen 12. İstanbul Bienali’nde bulunan sanatçılar ve yapıtları ile ilgili haber de verildi.
Davetliler de, bu veriler ışığında anında orada kendilerine bir bienal yazılımı hazırlayıp kesinlikle rastlamak talep ettikleri sergileri not aldı. Elitler, bu çağrı yardımıyla zanaat dolu sohbetler beraberinde huzurlu bir gece geçirdi. İstanbul’un elitleri, geçen haftayı sanatsal etkinliklerde sosyalleşerek geçirdi.

En bir sürü dikkat çeken etkinlik ise, 12.
İstanbul Bienali’nin ana sponsoru Koç Holding’in verdiği açılış davetiydi. Koç Holding Idare Heyeti Başkanı Mustafa Koç’un ev sahipliğini yaptığı, Antrepo 3 ve 5’in ortasındaki açık meydanda tertip eden açılış davetine, İstanbul’un elitleri kocaman alaka gösterdi.Son senelerde modern sanatla yatıp kalkan elitler, İstanbul Bienali’nin en yakın takipçilerinden meydana geldiği amaçlı davette de yerlerini almıştı. Elbette bir de çağrı sahibi Koç Holding olunca katılım tavan inşa etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir