Verona’da Julia Roberts rüzgarı

Verona’da Julia Roberts rüzgarı

Dünyaca populer yıldız Julia Roberts’ın, kıskandıran bacaklarıyla Calzedonia’nın reklam filminde oyun alarak eskiyen mesleğine geriye döndüğünü biliyor muydunuz?Julia Roberts, oyuncu olmadan öncesinde satış danışmanlığı yapan ünlülerden. Bu sene üçüncü defa kamera karşısına geçtiği marka yardımıyla de eskiyen günlerine dönüyor.
Calzedonia’nın konuğu olarak gittiğim İtalya’nın Verona şehrinde, markanın 2017-2018 kış koleksiyonunun yakınında bizleri büyük bir sürpriz ek olarak bekliyordu. Defilenin bu seneki sürprizi, markanın reklam yüzü

meydana gelen Julia Roberts’ın onur konuğu olarak geceye katılması oluyor. Bebe yaka Christian Dior marka mini şeker pembe elbisesi ve file çoraplarıyla markanın sahibi Sandro Veronesi’nin kolunda salona girdiğinde, bir an önce büyük gülüşüyle herkesi selamladı. Bize gerçek yürüdüğü o an adeta ‘Nothing Hill’ filmindeyiz; Hugh Grant’ın dükkanına gelmiş, gülümsemesiyle dünyadaki bütün berbat şeyleri durduracak ve ek olarak sonra çıkıp gidecek benzeri… Ek Olarak Sonra gerçeğe dönüyoruz; Roberts önümüzden yürüyerek geçiyor ve mahaline oturuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir