BOZ’UN PERFORMANSI BIR SÜRÜ İYİ

BOZ’UN PERFORMANSI BIR SÜRÜ İYİ

Murat Boz’un oyunculuk performansı benzersiz çok başarılı. Gerçi öbür oyuncuların da ondan farkı yok; bilhassa Aslı Enver, işine yepyeni başlamış gazeteciyi bir sürü iyi oynamış. Harika oyuncu mahcubiyeti, doğallığı, şaşkınlığı aşkı; her duyguyu izleyiciye son derece içten bir biçimde yansıtıyor. Burak Özçivit, yalın ve dayanıklı duruşuyla, bilhassa kardeşiyle çatışmalarındaki yüksek performanslarıyla uyarı çekiyor. Rockstar rolü amaçlı gitar dersleri meydan çok başarılı oyuncu, oyun alanı/sahne performansında da çok iddialı. Bir de filmde Bireysel Sancar gerçeği var. Sancar; ikilinin sokak maceralarında

karşılarına talihsiz kaza neticesi çıkan bir çingeneyi canlandırıyor. Sancar filmin komedi dozunun yükselmesinde kocaman oyun oynuyor. Natürel komiklik ve yüksek performans birleşince meydana harika bir oyunculuk çıkmış. Filmin fotoğrafları de bir sürü çok başarılı. Sinemaseverler olarak şimdiden Yiğit Baykal’ın önümüzdeki projesini heyecanla bekliyoruz.
‘Kardeşim Benim’ izleyiciyi eğlendirmesini bir sürü iyi bildiği benzeri koltuk yer de hüzünlendiriyor. Film başından sona izleyiciyi harika bir finale hazırlıyor. Sokak filmi izleme dair önyargılara sahip bir insanım zira hikayenin durduğu ya da bir daha ettiği zamanlardan bir sürü sıkılırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir