ENTRİKA DİYARINDA HESAPSIZLIK

ENTRİKA DİYARINDA HESAPSIZLIK

Şu yaşamda en ölçüp tartamadığım vakalardan biridir Meryem Uzerli. Görüyorsunuz Bu Stil Benim’deki minik hesap ve entrika ucubelerini. Ve halkın bunlarla zevkten ne türlü delirdiğini.Son 10 senede izlediğimiz tüm o reality show’larda sivrilenler de, star diye tepemizde parlatılıp en zor badireden sıyrıksız çıkanlar da daima aynı: Hesap uzmanı.
Şöhretlerinin matematik maharetine bunca meraklı bir halkın, bu 4 işlemden aciz kızı bağrına basmak dair böylesine cömert şekilde hemfikir olacağını basbayağı öngöremedim. İkinci çuvallamam: Belli ki çoğalış demode meydana gelen ölçüt yargılarım yüzünden.

Biz iş ahlakı diye bir birşey bellemişiz. İşi yarıda bırakmayız, kimseyi yüzüstü bırakmayız. Hastalıktan sürünsek de bilgi vermeden yok olmayız. Olanı da affetmeyiz.Sandım ki işi gücü, onca insanı ortada bırakıp gittiğinde…Tükenmişlik sendromunun belli bir süre da gebeliğin önce başlarındaki hormon şaşması meydana geldiği anlaşıldığında…Kişiler de pazar de kızacak… Şayet hayır, neticesi daima beraber gördük: Kimseye pratik kısmet olmayan bir tolerans çemberi…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir